۱۳۹۸ جمعه ۲ فروردين
مدیریت تعالی فرهنگی دانشگاه اولین دوره از سری دوره های آموزشی ارتقاء مهارت تخصصی مدیران را برگزار كرد.

مدیریت تعالی فرهنگی و فوق برنامه دانشگاه اولین دوره از سری دوره های آموزشی ارتقاء مهارت تخصصی مدیران را تحت عنوان" مهارت خود آگاهی" جهت 50 نفر از مدیران مجموعه در سالن کنفرانس پردیس دانشگاه برگزار کرد. در ابتدای برنامه مدیریت فرهنگی دانشگاه جناب آقای قاسمی و کارشناس بخش فرهنگی کارکنان ضمن عرض خوشامدگویی سخنان مبسوطی در راستای زمینه و اهداف برگزاری و نحوه  انتقال مطالب به دیگر همکاران بیان کردند. مدرس این کارگاه سرکار خانم دکتر هنرپروران از اساتید برجسته دانشگاه شیراز و از روانشناسان مطرح استانی بود که مطالب و مباحثی را حول محور موضوع کارگاه طی 6 ساعت ایراد نمود. ارزشیابی به عمل آمده از این جلسه حاکی از این است که 95 درصد از شرکت کنندگان از موضوع، مدرس و نحوه برگزاری این کارگاه آموزشی رضایت خاطر داشته اند. 
مطالبی از قبیل مدیریت استرس، مدیریت بحران، شناخت ابعاد شخصیتی، مهارت های ارتباطی و ... گوشه ای از مباحث مطروحه به شمار می آید.
شایان ذکر است هدف غایی از برگزاری این کارگاه واکاوی و واشکافی مشکلات درون سازمانی و بررسی دلایل پایین بودن راندمان کار در بعضی واحدها در سه سطح (مسایل فردی، خانوادگی و سازمانی) می باشد. همچنین مقرر است ادامه این کارگاه ها طی ماه های آتی در همین سطح برگزار گردد.

       
       
ئدتندننن
تاریخ:
1393/05/28
تعداد بازدید:
186
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal