۱۳۹۸ جمعه ۲ فروردين
اداره تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه دانشگاه مرحله دوم دوره آموزشی مدیریت در نهج البلاغه را ویژه مدیران مجموعه برگزار كرد.
       
       

اداره تعالی فرهنگی و فعالیت های فوق برنامه با هماهنگی کمیته آموزش و توانمندسازی دانشگاه مرحله دوم دوره آموزشی مدیریت در نهج البلاغه را مورخ 3/6/93 در سالن آمفی تئاتر پردیس دانشگاه ویژه مدیران برگزار کرد. در این دوره پس از تلاوت آیاتی چند از کلام ا... مجید و پخش سرود ملی ،عرض خوشامد و بیان عناوین برنامه،  جناب حجت الاسلام و المسلمین حاج آقا مدبر در ادامه مباحث خویش از کتاب پر نغز نهج البلاغه 30 عنوان دیگر از مشخصات مدیر از منظر امام علی (ع) را مطرح نموده و دیدگاه های حاضران در جلسه را در ارتباط با مباحث مطروحه جویا گشتند. 
شایان ذکر است در جلسه مذکور ریاست محترم دانشگاه ، جناب آقای دکتر رئوفی به همراه برخی معاونین محترم  همچون جناب آقایان دکتر رادمهر، دکتر صحرایی، دکتر ذکاوت، حاج آقا دست داده در کنار دیگر مدیران مجموعه حضور به هم رساندند. ریاست محترم دانشگاه در مجموعی از موارد عنوان شده  به طرح نظرات و ارائه پیشنهادات خود پرداخت. ارائه کلیپ ها و نمایش تله فیلم هایی متناسب با سرفصل های آموزشی توسط مدرس محترم جلسه بر جذابیت هرچه بیشتر آن افزود. 
این جلسه از ساعت 8 صبح لغایت  13 بعد از ظهر به طول انجامید.   

تاریخ:
1393/06/04
تعداد بازدید:
266
منبع:
مشاهده نظرات (تعداد نظرات 0)

ارسال نظرات
نام
آدرس پست الکترونیکی شما
شماره تلفن
توضیحات
تغییر کد امنیتی
کد امنیت
دانشگاه علوم پزشکی جهرم
دانشگاه علوم پزشکی و خدمات بهداشتی، درمانی
كليه حقوق اين پايگاه متعلق به دانشگاه علوم پزشكي و خدمات بهداشتي درماني جهرم مي باشد.
Powered by DorsaPortal